Susisiekite: +3706 900 3000

Tinklapyje www.enternet.lt naudojami slapukai (cookies). Jei sutinkate su slapukų naudojimu, spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą rasite čia: Privatumo politika.

Sutinku

Nuorodos

Dažnai girdime terminą „nuorodos“, tačiau ar žinome jo reikšmę, paskirtį ir naudą? Nuoroda nukreipia interneto naršytoją į tam tikrą svetainę, kuri yra susieta su ta nuoroda.
Internetinėje rinkodaroje pastaruoju metu itin populiarios atgalinės nuorodos (kitaip vadinamos backlink‘ais). Atgalinės nuorodos, vedančios į Jūsų svetainę, yra dedamos kitose svetainėse, straipsniuose, kurie dedami į straipsnių katalogus, ir pan. Internetas yra platus tinklas, o nuorodos – tarsi to tinklo gijos, be kurių internetas netektų savo didžiulės reikšmės. Be atgalinių nuorodų svetainės nebūtų susietos tarpusavyje ir naršantieji turėtų kiekvieną svetainę įvesti į paiešką atskirai. O didžiausias minusas būtų tas, kad mes prarastume labai dideles informacijos paieškos galimybes. Pagalvokite, jei ieškote reikalingos informacijos, juk dažniausiai keliaujate iš puslapio į puslapį ir atsiduriate tinklapyje, apie kurio egzistavimą nė nenutuokėte pradiniame informacijos paieškos etape. Jūs keliaujate per nuorodas. O dabar pagalvokite, jei nuorodų nebūtų? Informacijos galėtume ieškoti tik gerai žinomose svetainėse. Taigi, ir naršytojas, ir informacijos teikėjas be nuorodų prarastų labai daug. Didžioji dalis informacijos teikėjų taip ir nesulauktų savo tikslinių vartotojų. Būtent dėl to pastaraisiais metais labai populiarios Seo paslaugos, kurios remiasi nuorodų tinklo kūrimu. Kaip tai suprasti? Išorinė svetainės optimizacija apima nuorodų tinklo kūrimą, kurio metu ant tam tikro teksto ar žodžių junginio (dažniausiai tai būna raktiniai žodžiai, parinkti pagal vartotojų elgseną paieškos sistemoje) uždėta nuoroda, vedanti į Jūsų svetainę. O toks tekstas su nuorodomis dedamas į kitas svetaines, dažniausiai – straipsnių katalogus. Tokiu būdu Jūsų svetainė yra tarsi sujungiama su kita svetaine, kurioje apsilankęs vartotojas, paspaudęs nuorodą, suteiks Jums realios naudos.
Kokia ta reali nauda? Pirmiausia, tai tokiu būdu didinamas Jūsų svetainės lankomumas. Didžiausias nuorodų privalumas – jos kelia Jūsų pozicijas paieškos sistemoje, kas yra labai svarbu. Būtent šis aspektas dažniausiai lemia, kodėl užsakomos Seo paslaugos. Pagalvokite, kai naršytojas į paieškos sistemos laukelį įveda raktinį žodį ar frazę, dažniausiai jam pateikiama nemažai paieškos rezultatų puslapių. Vartotojai renkasi tuos, kurie yra pirmame puslapyje, gal antrame, tačiau tik nedidelė dalis naršytojų nukeliauja iki, pavyzdžiui, penkto puslapio. Todėl pozicija paieškos sistemoje labai reikšmingas aspektas.
O kad ji būtų kuo aukštesnė ir potencialūs Jūsų klientai Jus kuo greičiau rastų – teikiamos seo paslaugos. Be abejonės, talpinant nuorodas taip pat nereikėtų persistengti ir talpinti jas galima ne bet kur, antraip šis procesas bus ne naudingas, o atvirkščiai, Jūsų puslapiui tik žalingas. Būtent dėl šios priežasties geriausia pasitikėti specialistais, kurie garantuoja kokybišką ir veiksmingą nuorodų talpinimą ir kylančias pozicijas.

Google map