UAB EnterNet

Esame itin atsakinga bei veržli komanda, kuri sugeba susidoroti net ir su sudėtingiausiomis užduotimis. Mūsų tikslas yra padidinti Jūsų interneto svetainės lankytojų auditoriją potencialiais klientais, kurie bus surinkti iš paieškos sistemų. Mūsų teikiamos SEO paslaugos nenuvylė dar nei vieno kliento, tad ir Jūsų verslu galime pasirūpinti, skirdami jam didžiausią dėmesį. Šiuo metu mūsų įmonėje dirba entuziastingi bei kūrybingi darbuotojai, kurie didžiausius Jūsų keliamus iššūkius pavers teigiamais rezultatais ir taip sukurs kur kas platesnį Jūsų prekių ar paslaugų pirkėjų ratą.UAB EnterNet užsiima savo klientų pelno ir žinomumo didinimu, teikdama svetainių optimizacijos paieškos sistemoms paslaugas. Kasdieną mes darome taip, kad mūsų klientus surastų jų klientai!

Šiandien EnterNet yra SEO darbų vykdytojas Lietuvoje. Turime sukaupę didelę patirtį ir visada esame ne vienu žingsniu priekyje savo konkurentų, todėl padėsime Jums padaryti tą patį savo srityje.

EnterNet turi du neginčijamus privalumus prieš konkurentus – rezultatas ir skaidrumas.

Pirmiausia siūlome klientams tokį mokėjimo modelį, kad jie turėtų galimybę, nerizikuodami didele suma, įsitikinti mūsų sugebėjimais ir įvertinti gaunamą naudą iš SEO.

Tik mes galime užtikrinti pačias aukščiausias pozicijas Google. Jų siekti visada verta, nes pirma vieta duoda 42,3% iš visų galimų lankytojų, antra- 11,92%, trečia – 8,44%.

Kadangi sugebame pasiekti bet kokias pozicijas su bet kokias ratažodžiais, mes nebandome įsiūlyti klientams tik trijų arba dviejų žodžių ratažodžių. Vieno žodžio raktažodžiai daugeliu atvejų yra daug populiaresni už ilgesnius ir niekada nebūna neverti dėmesio. Jei seo kompanija Jums siūlo jų atsisakyti, nesunku suprasti, kad tai daro tik todėl, kad žino nesugebėsianti jų iškelti net į top10.

Kontaktai