Susisiekite: +3706 900 3000

Tinklapyje www.enternet.lt naudojami slapukai (cookies). Jei sutinkate su slapukų naudojimu, spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą rasite čia: Privatumo politika.

Sutinku

Firminė reklama

Gyvename vartotojiškoje visuomenėje, kur rinkoje itin daug identiškų ar alternatyvių prekių bei paslaugų. Vartotojams didelė pasirinkimo laisvė – teigiamas aspektas. O verslo atstovams tai ženkliai padidina konkurenciją ir kovą dėl pirkėjų. Šioje konkurencinėje kovote itin reikšmingu įrankiu yra reklama.
Bene kiekviena įmonė daugiau ar mažiau naudoja firminės reklamos. Trumpai tariant, firminė reklama yra įvairūs atributai su įmonės logotipu ir / ar pavadinimu arba atskirais prekės ženklais. Firminė reklama dažniausiai naudojama įmonės įvaizdžiui formuoti. Paprasčiausia ir dažniausiai naudojama firminės reklamos priemonė – įvairūs blankai, naudojami buhalterijoje, komunikacijoje, komerciniams pasiūlymams, laiškams ir kt. Šią firminės reklamos priemonę įmonės naudoja kasdien. Pats įmonės logotipas jau yra vienas svarbiausių firminės reklamos elementų.
Dar viena labai dažnai naudojama firminės reklamos priemonė – vizitinė kortelė. Regis, toks mažas popierėlis, tačiau jo funkcija labai svarbi. Be vizitinių kortelių jau sunkiai įsivaizduotume dalykinius susitikimus.
Tokie atributai kaip tušinukai, užrašų knygelės, kepurės ir kt. su įmonės pavadinimu, logotipu ar prekės ženklu taip pat yra firminės reklamos priemonės Jas galima laikyti tiesiog įmonėje kaip interjero detalę, tokius atributus dažniausiai turi tos įmonės darbuotojai, taip pat tai gali būti puikios verslo dovanos. Verslo dovanoms dažniausiai pasirenkamos tokios firminės reklamos priemonės kaip atvirukai, kalendoriai ir pan.
Internetas – geriausia šiuolaikinė terpė informacijos sklaidai. Nesuklystume pasakę, kad beveik kiekviena įmonė turi savo puslapį internete, kuris taip pat yra neatsiejama firminės reklamos dalis. Bet vien tik turėti puikią svetainę su originaliais dizaino sprendimais nepakanka. Šiuo atveju labai svarbios ir Seo paslaugos, jei norime, kad įmonės internetinis puslapis būtų surastas ir informacija, pateikta jame, atliktų savo funkciją. Informacijos šiais laikais labai dažnai ieškome internete, tačiau jos kiekis čia milžiniškas. O jei dar identiškų ar analogiškų paslaugų pasiūla yra didžiulė? Seo paslaugos padarys Jus labiau matomais, iškels Jūsų svetainės pozicijas paieškos sistemoje ir potencialus klientas Jus atras ženkliai greičiau. Pasirūpinkite ne tik firminės reklamos priemonėmis, bet ir tuo, kad jos pasiektų tikslinę auditoriją.
Jau džiaugiatės augančiais svetainės lankytojų srautais ir kylančiu prekių ar paslaugų pardavimu? Puiku, tačiau reikėtų nepamiršti, kad seo paslaugos negali būti nutraukiamos vos pajutus svetainės reitingų kilimą, antraip jis liausis ir svetainė ne tik nustos kilusi, tačiau gali nutikti netgi atvirkščiai ir paieškos sistemoje ji ims kristi. Tai tęstinis procesas, kurio verčiau staiga nenutraukti, jei nenorite prarasti pozicijų.

Google map