Susisiekite: +3706 900 3000

Tarpo simbolio naudojimas URL (nuorodose)

2015 rugpjūčio 31

Google paskelbė informaciją dėl tarpo simbolio naudojimo URL. Jeigu Jūsų tinklalapyje yra URL, kurio (-ių) adresas atrodo taip: www.jusutinklalapis.lt/jusu parduodamas produktas.html , Jums reikėtų atkreipti dėmesį į tai, kad Google nerekomenduoja naudoti tarpo simbolio.

Tiksliau sakant, kaip ir buvo galima tikėtis, Google griežtai neapibrėžė to, ar tarpo simbolis yra priimtinas Google paieškų sistemoje. Tačiau Google atstovo pateiktoje dviprasmėje žinutėje galima išskirti vieną svarbią mintį: tarpo simbolis gali būti koduojamas keliais skirtingais būdais: simboliu „%20” arba gali būti pakeistas „+” .

Nors tai nėra tikslus nurodymas, kurio kodavimo būdo laikytis, tačiau mintis gana aiški – jei tarpo simbolį galite pakeisti kitais kodais, taip ir darykite.

Nepaisant to, kad tarpo simbolį galima ir koduoti, daugelis SEO paslaugas teikiančių įmonių bei privatūs asmenys gana seniai naudoja kitą strategiją – vietoje tarpo simbolių naudoja brūkšnį „ – “. Tokiu būdu užtikrinama, kad URL atitiks paieškos sistemos reikalavimus ir nekils nesklandumų jį naudojant.

Taigi, jei norite būti tikri, kad URL veiks be trikdžių bei atitiks Google paieškos sistemos nustatymus, įsitikinkite, kad nuorodoje nėra tarpų. Na, o jei jų aptikote, ko gero tinkamiausias sprendimas – URL esančius žodžius atskirti – brūkšnys.

Atgal

Kontaktai

Telefono nr.: +3706 900 3000

El.p.: enternet@enternet.lt

www.enternet.lt

Mus rasite

Oficialūs google parneriai