Susisiekite: +3706 900 3000

Naujausias Google Penguin algoritmo atnaujinimas

2016 spalio 14

Praeitą mėnesį Google išleido ilgai lauktą ketvirtos serijos Pingvino algoritmą. Algoritmas dirba su nenatūraliomis atgalinėmis nuorodomis ir koreguoja puslapio poziciją paieškos sistemoje. Apžvelkime ką naujo turi 4 versijos Pingvinas ir kaip tai gali paveikti Jūsų puslapio reitingus paieškos sistemoje.

4 Serijos Pingvinas veikia realiu laiku, o ne kaip ankščiau t.y. atskirais laiko intervalais.

Nebeliko puslapio deindeksavimo. Pingvinas tiesiog pašalina spam’ines nuorodas. Bet kokiu atveju, jei puslapis turi labai daug spam’inių nuorodų, jo reitingus gali pakeisti ar išvis išimti iš Google paieškos jų darbuotojai.

Pingvinas dabar dirba konkrečiai su kiekvienu tinklapio puslapiu, todėl nebeliko viso tinklapio reitingo pažeminimo ar deindeksavimo galimybės.

4 Pingvinas nuo šiol yra visos Google paieškos algoritmo branduolio dalis. Kai Google suindeksuoja puslapį ir tikrina atgalines nuorodas, spam’ines nuorodos tiesiog praleidžia.

Kaip viskas veiks praktikoje – pamatysime. Tačiau tai yra vienas stambesnių pastarojo meto atnaujinimų, kuris turi paliesti praktiškai visų rinkų tinklapius. Todėl artimiausiu metu tikrai turi būti akivaizdžių pasikeitimų, kuriuos bus labai įdomu stebėti bei analizuoti.

Atgal

Kontaktai

Telefono nr.: +3706 900 3000

El.p.: enternet@enternet.lt

www.enternet.lt

Mus rasite

Oficialūs google parneriai