Susisiekite: +3706 900 3000

Google specialistas Gary Illyes ragina nepamiršti SEO pagrindų

2019 kovo 27

Google žiniatinklio tendencijų specialistas Gary Illyes Reddit platformoje surengė klausimų-atsakymų sesiją. Žmonės uždavė klausimus susijusius su SEO, o Gary Illyes jiems priminė, jog svarbiausia nepamiršti pagrindų.

Kas yra Gary Ilyes?

Gary Illyes Google korporacijoje dirba jau daugiau kaip 8 metus ir visą tą laiką specializavosi būtent ties Google paieškos sistema. Jis dirbo su tokiais projektais kaip Googlebot, Caffeine bei su paieškos rezultatų reitingavimo sistemomis, kurios dažniausiai neturi jokių oficialių pavadinimų. Į Reddit bendruomenės užduotus klausimus apie pažangius SEO metodus, jis atsakė labai paprastai:

“Labai norėčiau, kad SEO grįžtų prie savo ištakų. Vietoje to, kad sutvarkytų savo tinklapį taip, kad jį galėtų lengvai nuskaityti Google robotai, tinklapių savininkai visą savo dėmesį skiria nereikšmingiems atnaujinimams ir prasimanytiems terminams. Norėčiau, kad perskaitę šį mano patarimą, jie daugiau kalbėtųsi su programuotojais.”

Prieš pradedant konstruoti savo tinklapį taip, kad jis atitiktų įvairias metrikas (kaip kad anksčiau buvęs PageRank bei kiti), ženkliai svarbiau yra įsitikinti, jog paieškos sistemos gali lengvai nuskaityti visus Jūsų tinklapio puslapius.

Kuomet jis buvo paklaustas, kokia jo pati mėgstamiausia konspiracijos teorija, susijusi su SEO, Gary Illyes vėl pakartojo, jog reikia laikytis paprasčiausių pagrindų:

“Negalėčiau išskirti vienos [konspiracijos teorijos], bet praktiškai visos verčia mane atsisėsti į kampą ir pradėti verkti. Jas pamatęs suprantu, jog nedarome pakankamai daug, jog žmonės savo dėmesį skirtų esminiams dalykams… Padaryti savo tinklapį nuskaitomą mūsų paieškos robotams.”

O kas tie SEO pagrindai?

Visų pirma, susiraskite raktinius žodžius, kurie atitinka Jūsų tinklapio tematiką. Žinoma, jie privalo tiesiogiai atspindėti Jūsų verslo, pomėgio ar paslaugos sritį. Tuomet, sukurkite atskirus vidinius puslapius kiekvienam raktiniam žodžiui ir temai, naudodami raktinius žodžius kaip tikslą atspindėti tai.

Kitas žingsnis – įsitikinkite, jog paieškos sistemos gali lengvai pasiekti ir nuskaityti Jūsų tinklapio puslapius bei elementus. Galiausiai, pasirūpinkite, jog Jūsų tinklapio nuoroda atsirastų autoritetinguose portaluose, tinklapiuose, tinklaraščiuose susijusiuose su Jūsų tinklapio tematika.

Žinoma, be išvardintų dalykų, yra ir daugybė kitų priemonių, kaip sustiprinti savo tinklapio pozicijas. Dažnu atveju visko vienam aprėpti neįmanoma, todėl verta kreiptis į SEO agentūrą, kurioje dirbantys specialistai išnaudos visus įmanomus būdus, kaip pagerinti tinklapio pozicijas.

Atgal

Kontaktai

Telefono nr.: +3706 900 3000

El.p.: enternet@enternet.lt

www.enternet.lt

Mus rasite

Oficialūs google parneriai