Susisiekite: +3706 900 3000

Google: „Indeksuojame tik tas nuorodas, kurios yra 200 statusą turinčiuose puslapiuose”

2015 rugsėjo 3

Neseniai Google paaiškino, kad net ir tos nuorodos, kurios yra dalinį 404 statusą turinčiuose puslapiuose, nėra indeksuojamos. Puslapiams, kurie turi visišką 404 statusą visada buvo taikomi apribojimai, tačiau dėl dalinį statusą turinčių puslapių iki šiol nebuvo tikslios informacijos.

Dalinį 404 statusą turintys puslapiai yra tie, kurie grąžina 200 statusą, nors iš tikrųjų turėtų grąžinti 404. Tai yra tokie puslapiai, kurių nuoroda teoriškai neegzistuoja, bet juose vis tiek rodomas turinys. Dažniausiai tai būna puslapis su tekstu ir paveikslėliais bei informacija, kad toks puslapis neegzistuoja arba jis įkeliamas pagrindinio puslapio turinys ir meta žymės. Tokiam puslapiui dažniausiai būna nenustatytas 404 statusas – jis rodomas kaip įprastas puslapis. Šiomis dienomis tai labai dažnas atvejis.

Google atstovas John Mueller neseniai pridėjo dar vieną pastabą apie tai. Jis rašo, kad pirmiausiai Google turi nustatyti, ar puslapis turi 404 statusą, ar ne.

Google bot’o indeksavimo metu toks puslapis grąžina 200 statusą. Tačiau Google dar kartą jį vertina ir sprendžia ar puslapiui iš tiesų neturėtų būti nustatytas 404 statusas. Taigi galima daryti išvadą, kad nuorodos, esančios tokiame puslapyje, kurį laiką gali būti indeksuojamos. Tačiau vėliau, jei Google nusprendžia, kad vis dėlto puslapis turėtų gauti 404 statusą, nuorodas pradedama ignoruoti.

Visada atsižvelkite į tai, kad Google indeksuos nuorodas tik kokybiško turinio ir 200 statusą turinčiuose puslapiuose.

Atgal

Kontaktai

Telefono nr.: +3706 900 3000

El.p.: enternet@enternet.lt

www.enternet.lt

Mus rasite

Oficialūs google parneriai