Susisiekite: +3706 900 3000

Google gali pašalinti Jūsų apleistą Google Verslo paskyrą

2015 rugsėjo 1

Dar birželį Google pradėjo siųsti priminimus, ragindami prisijungti prie „Mano verslas” (Google My Business) paskyros ir patvirtinti ar atnaujinti tapatybę bei duomenis. To nepadarę paskyrų šeimininkai rizikuoja, jog paskyra ir jos informacija gali būti pašalinta iš Google žemėlapių (Google Places).

Šis Google įspėjimas yra pakartotinis – apleistų paskyrų savininkams jis siunčiamas jau ne pirmą kartą.

Visai neseniai pasirodė ir naujas Google įspėjimas. Šį kartą nurodoma, kad prie „Mano verslas” paskyros reikėtų jungtis dažniau nei kartą per metus. Jei to nepadarote visus metus – Google praneš Jums elektroniniu paštu, kad atėjo metas prisijungti. Neprisijungę ir po įspėjimo – rizikuosite, kad Jūsų įmonės vieta daugiau nebus rodoma Google žemėlapiuose.

Štai Google pranešimas:
„Jei esate verslininkas ir nebuvote prisijungęs prie „Mano verslas” paskyros visus metus – ko gero gausite mūsų siųstą žinutę, kurioje bus prašoma prisijungti ir patvirtinti paskyros informaciją. Tai atlikti labai paprasta – tiesiog vadovaukitės atsiųsta instrukcija. Jums reikės prisijungti prie savo paskyros, patikrinti, ar esantys duomenys teisingi ir galiojantys. Atlikti bei patvirtinti reikalingus pakeitimus. Jei gavę laišką neprisijungsite prie paskyros – rizikuojate, kad mes ją pašalinsime ir Jūsų verslas daugiau nebus matomas Google žemėlapiuose.”

Taigi, mūsų patarimas – tiesiog įtraukite į svarbių darbų sąrašą, jog du kartus per metus turite prisijungti prie Google paskyros „Mano verslas”. Tokiu būdu išvengsite rizikos pamiršti ar nepastebėti atsiųsto priminimo.

Nors paskyros pašalinimas iš žemėlapių neturi tiesioginės įtakos SEO rezultatams, tačiau tai gali labai neigiamai paveikti Jūsų tinklalapio lankomumą. Todėl bet kokia papildoma rizika, kad galite prarasti lankytojų srautą yra tikrai nereikalinga.

Tikimės, kad ši informacija padės apsisaugoti nuo Google taikomų sankcijų apleistų paskyrų savininkams ir Jums neteks ieškoti būdų, kaip atgauti turėtas pozicijas Google Places žemėlapiuose.

Atgal

Kontaktai

Telefono nr.: +3706 900 3000

El.p.: enternet@enternet.lt

www.enternet.lt

Mus rasite

Oficialūs google parneriai