Susisiekite: +3706 900 3000

Google atnaujino savo firminį stilių bei logotipą

2015 rugsėjo 8

Google atliko gana stambų firminio stiliaus atnaujinimą, kurio metu buvo pakeistas ir kompanijos logotipas. Šie atnaujinimai – didelio masto pokyčių dalis.
Atnaujinę savo logotipą, Google pridūrė, kad taip pat atnaujinamas ir paieškos rezultatų apipavidalinimas mobiliuosiuose įrenginiuose bei kitų Google produktų išvaizda. Visa tai turėtų atspindėti naują kompanijos įvaizdį.
„Greitai visame Google matysite atnaujintą logotipą, ikonas ir animuotus taškus, tiek naršydami mobiliaisiais telefonais, tiek naudodami Google App programėlę.” teigia Google produktų dizaineris.
Įrenginiuose, kuriuose įdiegta Android operacinė sistema, buvo atnaujintas ir Google App programėlės pagrindinis puslapis. Nuo šiol mobiliųjų įrenginių naudotojai turi galimybę susipažinti su paveikslėliais, vaizdo įrašais, istorijomis ir kt. tiesiog slinkdami turinį pirštu arba spustelėdami ant juos dominančių turinio elementų.

Šie atnaujinimai nėra vieninteliai – buvo pakeistas ne tik logotipas, bet ir visas firminis stilius, atnaujinta daugybė skirtingų ikonų, matomų įvairiuose Google produktuose bei programėlėse.

Tai nėra pirmasis kartas, kai Google atnaujina savo logotipą bei pakeičia firminį stilių. Žemiau pateiktas vaizdo įrašas apie tai, kaip nuo Google įkūrimo 1998 metais keitėsi kompanijos dizainas ir prekinis ženklas.

Atgal

Kontaktai

Telefono nr.: +3706 900 3000

El.p.: enternet@enternet.lt

www.enternet.lt

Mus rasite

Oficialūs google parneriai