Susisiekite: +3706 900 3000

Tinklapyje www.enternet.lt naudojami slapukai (cookies). Jei sutinkate su slapukų naudojimu, spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą rasite čia: Privatumo politika.

Sutinku

Reklaminis skydelis

Šiais informacinių technologijų laikais vis daugiau tiek gyvenimo, tiek verslo aspektų persikelia į virtualią erdvę. Reklama – ne išimtis. Žinoma, gana plačiai naudojamos ir tradicinės reklamos priemonės, tačiau reklamos priemonės internete populiarėja labai sparčiai. Šių priemonių tikrai nemažai, o jų privalumai yra: neretai mažesnė kaina nei tradicinės reklamos, pasiekta ženkliai didesnė auditorija.
Reklamos būdų internete yra daug, todėl kiekvienas gali pasitrinkti jam priimtiniausią, atsižvelgdamas į norimą pasiekti auditoriją ir, žinoma, kainą. Populiariausias reklamos internete būdas yra internetinė svetainė, taip pat vis sparčiau populiarėjančios Seo paslaugos, kurių nauda jau neabejojama.
Dažnas mūsų daugiau ar mažiau laiko kasdien praleidžiame internete. Pamąstykite, kiek per dieną pamatote reklaminių „langelių“? Tai reklaminiai skydeliai kitaip vadinami „baneriais“. Tai yra reklaminiai paveiksliukai su labai nedaug teksto. Reklaminiai skydeliai dažniausiai pateikiami įvairių portalų viršuje arba šonuose, kai kuriais atvejais įterpiami ir į tekstą. Šie skydeliai gali būti statiški, gali būti ir animuoti. Pasirinkimas priklauso nuo jo užsakovo, kadangi esminis jų skirtumas – kaina. Tiesa, su animuotais skydeliais siūloma nepersistengti ir atsižvelgti į rekomenduojamą animacijos trukmę – ne ilgiau kaip 3 sekundės. Reklaminiai skydeliai ypač dažnai naudojama reklamos priemonė, todėl juos drąsiai galime įvardyti kaip vienus iš lyderių, kurių esminė funkcija – atkreipti dėmesį ir nukreipti į informacijos šaltinį.
Reklaminis skydelis turi skaitytoją sudominti, „užkabinti“, todėl jame pateikta informacija turi būti labai veiksminga, atsižvelgiant į tai, kad jos skydelyje yra minimaliai. Skaitytojas, paspaudęs reklaminį skydelį, nukreipiamas į Jūsų internetinę svetainę. Gali susidaryti įspūdis, kad reklaminiai skydeliai naudingi tik naujai susikūrusioms svetainėms, kuriose dar labai maži lankytojų srautai. Tačiau informacija internete nuolat kinta, jos kiekiai didžiuliai, todėl tokia reklama yra naudinga ir jau seniai rinkoje veikiančioms įmonėms.
Reklaminiai skydeliai kaip ir Seo paslaugos atlieka labai reikšmingą funkciją – nukreipia lankytojų srautus į Jūsų svetainę. Reklaminių skydelių populiarumą lemia ir nedidelės sukūrimo bei talpinimo svetainėje išlaidos. Galimos tokios reklaminių skydelių pasirinkimo galimybės: formatas, išmatavimai, animacija, garsas, laikas ir dydis.Kaip pasirinkti tinkamą reklaminį skydelį? Nusprendus reklamuoti savo verslą, paslaugas ar prekes šiuo būdu, taip pat reikėtų išmanyti keletą taisyklių, galinčių padėti padidinti reklaminių skydelių efektyvumą, dėl šios priežasties geriausia kreiptis į specialistus, kurie išmano reklaminių skydelių kūrimo bei maketavimo subtilybes, svarbu atsiminti, kad ne visur gali būti talpinti vienodų matmenų reklaminiai skydeliai.

Google map